Nowy Nissan Qashqai: połączona technologia


ekranTFT

Nowy Qashqai oferuje zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy z szerokim zestawem zintegrowanych funkcji, między innymi łatwym i bezproblemowym podłączaniem smartfonów, wewnętrzną siecią Wi-Fi obsługującą do siedmiu urządzeń* oraz NissanConnect Services, specjalną aplikacją, która służy do komunikowania się z samochodem i monitorowania jego funkcji.

Większy niż dotychczas, dziewięciocalowy wyświetlacz NissanConnect (o wyższej rozdzielczości) to cyfrowy interfejs funkcji nawigacji, informacji, rozrywki i ustawień samochodu, kompatybilny zarówno z Android Auto®, jak i Apple CarPlay®. Umożliwia on również bezprzewodowy dostęp do Apple CarPlay®. Ustawienia nawigacji, muzyki i preferencji systemowych można zapisywać na wielu indywidualnych profilach użytkowników – kierowców.

Nowy wielofunkcyjny ekran TFT wysokiej rozdzielczości o przekątnej 12,3” oferuje możliwość konfiguracji różnych sposobów wyświetlania informacji z systemu nawigacji, rozrywki, danych o ruchu drogowym i stanie pojazdu przy pomocy wygodnego pokrętła na kierownicy. Ukłonem w kierunku japońskiego rodowodu Nissana jest cyfrowe tło ekranu o tradycyjnej fakturze kryształowego szkła „Kiriko”.

Innowacyjny 10,8-calowy wyświetlacz przezierny (HUD – Head-Up Display) zapewnia największy w tym segmencie rozmiar obrazu. Na linii wzroku kierowcy na przedniej szybie wyświetlane są kluczowe informacje nawigacyjne, wspomagające prowadzenie oraz drogowe, dzięki czemu kierowca czuje się pewniej i bardziej komfortowo, nie musząc odrywać wzroku od drogi.

Jeśli kierowca nie używa nawigacji z telefonu, może skorzystać z usług TomTom 3D Maps & Live Traffic, które obejmują zaawansowane funkcje nawigacyjne, takie jak bezprzewodowa aktualizacja map, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, Google Street View oraz ceny paliwa. Istnieje także możliwość korzystania z nawigacji w trybie door-to-door z funkcją lokalizacji samochodu (My Car Finder).Opcje łączności


Korzystaj z aplikacji zainstalowanych w telefonie dzięki Apple CarPlay lub Android Auto, uzyskaj wsparcie osobistego asystenta i stwórz lokalny hotspot Wi-Fi z Internetem dla nawet 7 urządzeń

carPlay

carplayIcon

APPLE CARPLAY   

Korzystaj z muzyki i innych aplikacji

po wejściu do samochodu dzięki Apple CarPlay.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ > 


carPlayMap


androidAutoIcon

ANDROID AUTO

Jeśli masz telefon z systemem Android,

możesz bezproblemowo korzystać z ulubionych aplikacji

w samochodzie dzięki Android Auto.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ >

@TwitterDealer
@NissanPolska