Jako pionier i lider segmentu samochodów bezemisyjnych Nissan postanowił zwiększyć liczbę punktów sprzedaży uprawnionych do sprzedaży aut elektrycznych w Polsce. Do dotychczasowych trzech salonów (Zaborowskiego w Warszawie, PGD w Krakowie i PGD w Sosnowcu) dołączyło kolejnych pięć: ABT Autoniss w Lublinie, JM Mazur w Wałbrzychu, Mad Mobil w Rybniku, Polmotor w Szczecinie (lokalizacja przy Rondzie Hakena) oraz Wasilewski w Ełku. Tym samym sieć sprzedaży liczy już osiem lokalizacji, a Nissan zapowiada dalszą ekspansję w tym zakresie jeszcze w tym roku.

 

Uruchomienie sprzedaży modeli LEAF i e-NV200 w nowych lokalizacjach przyczyniło się jednocześnie do zwiększenia liczby dostępnych w naszym kraju ładowarek do samochodów elektrycznych, ponieważ w każdym z punktów zamontowano ładowarki naścienne.

 

Rozszerzenie sieci sprzedaży aut elektrycznych zbiegło się w czasie z inauguracją na naszym rynku Nissana LEAF z nowym, znacznie wydajniejszym akumulatorem o pojemności 30 kWh. Zapewnia on zwiększony o 26% zasięg – do 250 km na jednym ładowaniu – czym Nissan wyprzedza wszystkich konkurentów w swoim segmencie. Nissan jest tak przekonany o wydajności i niezawodności nowego akumulatora 30 kWh, że zdecydował się objąć go gwarancją na 8 lat lub 160 000 km przebiegu.

 

Nissan był pierwszym producentem, który zaoferował bezemisyjną mobilność na masową skalę, wprowadzając na rynek w 2010 roku stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF. Model ten jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie. Po drogach całego świata jeździ już ponad 220 000 elektrycznych Nissanów LEAF i dostawczych e‑NV200.

Nowy Nissan LEAF - 100% ELEKTRYCZNY - 100% CICHY - 100% EKSCYTUJĄCY

CENNIK / BROSZURA / AKCESORIA / WIĘCEJ INFORMACJI

@TwitterDealer
@NissanPolska