ProPILOT Assist z Navi-link

System ProPILOT Assist z Navi-link śledzi ruch na drodze, utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i wykorzystuje wbudowane mapy do przewidywania zjazdów z autostrady i zakrętów¹

 

UTRZYMUJE ZAPROGRAMOWANY ODSTĘP

Podczas jazdy jednym pasem na autostradzie, gdy ręce lekko spoczywają na kierownicy, system ProPILOT Assist z Navi-link dostosowuje się do ruchu na drodze, utrzymując zaprogramowaną odległość od pojazdu z przodu. W czasie jazdy w korku zatrzymuje samochód całkowicie, a następnie ponownie rusza, gdy robią to inni uczestnicy ruchu¹

 

UTRZYMUJE CIĘ NA ŚRODKU PASA RUCHU

Podczas jazdy na autostradzie, system dokonuje subtelnych korekt układu kierowniczego, aby utrzymać Cię na środku swojego pasa, nawet podczas pokonywania łagodnych łuków.

 

ROZPOZNAJE DROGĘ Z PRZODU

Dzięki połączeniu z mapami w systemie nawigacji, system ProPILOT Assist z Navi-link rozpoznaje zjazdy z autostrady i łagodne łuki, w razie potrzeby zwalniając i ułatwiając płynniejszą i bardziej kontrolowaną jazdę¹.

Nissan

¹ System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

 

 

 

 

@TwitterDealer
@NissanPolska