TECHNOLOGIA NISSAN JUKE - NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

 

punkt

OSTRZEGANIE O POJEŹDZIE W MARTWYM POLU

Nowy Nissan Juke wyposażony w system ostrzegania o pojeździe w martwym polu ostrzeże Cię o pojeździe, którego nie widzisz w lusterku bocznym. Jeśli nie zareagujesz na ostrzeżenie, system może zacząć delikatnie hamować, aby skierować Nissana Juke z powrotem na środek pasa, którym jechałeś.

 

obraz

kolizja

INTELIGENTNY SYSTEM OSTRZEGANIA O MOŻLIWOŚCI KOLIZJI

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji obserwuje nawet dwa samochody z przodu, a gdy wykryje nagłe spowolnienie przed Tobą, ostrzega Cię, aby zwolnić. 

  new juke

ESP

INTELIGENTNY SYSTEM KONTROLI TORU JAZDY

Pokonuj zakręty płynnie i niepostrzeżenie. Inteligentny system kontroli toru jazdy monitoruje sytuację i w razie potrzeby przyhamowuje poszczególne koła, aby pojazd pewnie wyszedł z zakrętu. 

new juke w zakretach 

asystent pasa

ASYSTENT PASA RUCHU

Trzymaj się swojego pasa. Jeśli oznaczenia pasa są wyraźne, asystent pasa ruchu potrafi wykryć moment, kiedy z niego zaczniesz niepostrzeżenie zjeżdżać i może zacząć hamować, aby delikatnie skorygować tor jazdy.

NIM  cofanie

SYSTEM OSTRZEGANIA O PORUSZAJĄCYCH SIĘ OBIEKTACH PODCZAS COFANIA

Koniec zmartwień na parkingu. Kiedy wyjeżdżasz tyłem z miejsca parkingowego, dostępny system ostrzegania o poruszających się obiektach podczas cofania może ostrzec Cię o niewidocznych dla Ciebie pojazdach z obu stron.

@TwitterDealer
@NissanPolska