·         Powrót kultowego żółtego koloru nadwozia w odpowiedzi na prośby klientów

·   Zmodernizowane wnętrze – poprawa standardu wyposażenia, wykończenia, ergonomii i komfortu

·         Nowa konstrukcja oferty, w tym wprowadzenie wersji N-Sport

·         Pierwsze egzemplarze w salonach w całej Polsce od maja

 

Po kilku latach obecności na rynku Nissan Juke drugiej generacji przeszedł kurację odmładzającą. Na pierwszy rzut oka wybija się nowy, energetyczny, żółty kolor nadwozia, ale szczególnie dużo zmian zostało zastosowanych kabinie tego popularnego miejskiego coupé crossovera. Firma Astara – wyłączny dystrybutor Nissana w Polsce – ogłosiła dziś ceny odświeżonego modelu, co oznacza, że w salonach japońskiej marki w całej Polsce można już składać zamówienia. Cennik otwiera kwota 107 900 zł za wersję Acenta 1.0 DIG-T 114 KM, teraz znacznie lepiej wyposażoną.

W nowej gamie bazowa wersja Acenta zyskała między innymi większe ekrany – zarówno ten za kierownicą, który ma teraz przekątną 7 cali oraz zintegrowane zegary, jak i 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego NissanConnect, który oferuje między innymi bezprzewodowe połączenie z Android Auto i Apple CarPlay. Dodatkowo ekran systemu inforozrywki został pochylony w kierunku kierowcy o 8 stopni, co znacznie podnosi komfort jego użytkowania. Zmiany w kabinie to także nowa tapicerka materiałowa oraz dłuższy podłokietnik z przodu, a także większy schowek w desce rozdzielczej. Nowością w ofercie odmiany Acenta jest także hybrydowy napęd, dotychczas oferowany jedynie w wyższych wersjach wyposażenia. Acenta w nowym wydaniu jest lepiej wyposażona niż oferowana dotychczas N-Connecta i przy tym jest od niej tańsza – od 107 900 zł z silnikiem 1.0 DIG-T 114 KM z manualną skrzynią biegów.

Zupełnie nową wersją w gamie jest N-Sport, bazujący na N-Design, ale wyróżniający się nową tapicerką „Icon” ze skóry ekologicznej z przyciągającymi wzrok żółtymi elementami z materiału Alcantara oraz nowymi, czarnymi 19-calowymi obręczami kół „Akari”.

@TwitterDealer
@NissanPolska