Nowy Nissan Townstar


 

·         Nowy Townstar stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne 

·         Bazując na sukcesie pionierskiego modelu e-NV200, całkowicie nowy Townstar ze 100% elektrycznym napędem został stworzony z myślą o rozpowszechnianiu transportu bezemisyjnego

·         Dzięki zastosowaniu ponad 20 najnowocześniejszych technologii i możliwościom uniwersalnej konfiguracji, nowy model gwarantuje klientom pewność i niezawodność

Nissan przedstawia kompaktowy lekki samochód użytkowy (LCV) nowej generacji: Townstar. Nowa gama lekkich samochodów użytkowych Nissana, wraz z modelem Townstar w wersji w pełni elektrycznej, została stworzona z myślą o przygotowaniu firm na nadchodzące zmiany i związane z nimi regulacje oraz przyspieszeniu rozwoju transportu bezemisyjnego.

Najbardziej kompleksowy z technologicznego punktu widzenia lekki samochód dostawczy w ofercie Nissana - nowy Townstar - wzbogaca klasę kompaktowych samochodów użytkowych o pakiet ponad 20 technologii, stając się znaczącym konkurentem w swoim segmencie.

Bazując na sukcesie Nissana e-NV200, pioniera i lidera rynku lekkich bezemisyjnych samochodów użytkowych, w pełni elektryczna wersja nowego modelu Townstar została zoptymalizowana z myślą o potrzebach klienta. Dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 44 kWh, zaawansowanej technologii i niskim kosztom eksploatacyjnym, Townstar zaoferuje kierowcom efektywne rozwiązanie z zakresu mobilności, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

„Oferując wysokowydajne rozwiązania w zakresie układów napędowych, ergonomiczną konstrukcję i wyjątkowe technologie, nowy Townstar jest w pełni gotowy, by zaspokajać stale zmieniające się potrzeby klientów" - powiedziała Emmanuelle Serazin, dyrektorka ds. sprzedaży dla klientów flotowych i samochodów użytkowych w Nissan Europe.

„W obliczu zaostrzonych norm emisji, ograniczeń wjazdowych do miast i stale rosnącego zapotrzebowania na dostawy krótkodystansowe, duże i małe firmy muszą znaleźć skuteczne i zrównoważone rozwiązania, aby zachować konkurencyjność i zoptymalizować swoją działalność" - dodała.

 

 

 

 

@TwitterDealer
@NissanPolska